RC00 01Wczoraj (20 września 2012r.) odbyła się debata programowa nad funkcjonalnym i architektoniczno-urbanistycznymi rozwiązaniami dla publicznych przestrzeni centrum naszego miasta.

Było to już drugie spotkanie w ramach konsultacji społecznych nad mającym powstać programem rewitalizacji. Kiedy dorośli debatowali, ich dziećmi zajmowała się opiekunka.

Zapraszamy na kolejne spotkanie 26 września, godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury. Tym razem będzie to warsztat programowy. Rodzice tym razem także mogą przyjść z dziećmi, które będą pod
                                              profesjonalną opieką przedszkolanki.

RC00 02     RC00 03     RC00 04