Zapraszamy do wzięcia udziału w pracach nad programem funkcjonalnym i architektoniczno-urbanistyczny dla publicznych przestrzeni centrum naszego Miasta. Chcemy skoncentrować się na głównych placach: Wojska Polskiego i Henryka Sienkiewicza, a koncepcją objąć również ich najbliższe otoczenie.

Prace prowadzone będą w sposób uspołeczniony i koordynowany przez eksperta zewnętrznego. Jest to jak dotąd metoda w Polsce rzadko spotykana, choć atrakcyjna dla mieszkańców i dająca zazwyczaj interesujące rezultaty. Uspołecznienie prac zapewnia wszystkim zainteresowanym możliwość uczestnictwa.
     Sposób uczestniczenia wybieracie Państwo sami. Możecie poprzestać na zapoznaniu się z informacjami, uczestniczyć w sondażach, spotkaniach lub wziąć udział w warsztatach. Szczegółowy terminarz prac i opis ich formy do pobrania niżej.
     Ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenie swego udziału (we wszystkich lub wybranych wydarzeniach ujętych w harmonogramie), do 10 września - mailem na adres: promocja@miastoturek.pl lub telefonicznie: 63 289 61 42 (od 10:00 do 14:00)

Szczegółowe informacje o całym przedsięwzięciu zostaną przedstawione na pierwszym spotkaniu w dniu
12 września 2012 roku. Od pierwszego spotkania, wszystkie materiały i relacje z postępu prac będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej.

pdfPLAN_PRAC.pdf