Już w czwartek, 20 września o godz. 17.00 kolejny etap konsultacji społecznych nad opracowaniem programu funkcjonalnego i urbanistyczno-architektonicznego dla publicznych przestrzeni centrum naszego miasta.
20120918124154 img

Zachęcamy wszystkich młodych rodziców, do przyjścia ze swoimi małymi dziećmi. Możecie zaangażować się w ten projekt, mogąc jednocześnie zdecydować o przyszłym kształcie centrum miasta, a w tym czasie Waszymi dziećmi zajmie się profesjonalna opiekunka. Dzieciaki pod opieką przedszkolanki nie nudzą się. Za to biorą udział w zajęciach plastycznych i w zabawach ruchowych.

Plan spotkań, debat i warsztatów jest następujący:
1. Inauguracja – spotkanie wprowadzające: 12 września
2. Debata programowa : 20 września
3. Warsztat programowy: 26 września
4. I Warsztat projektowy: 4 października
5. II Warsztat projektowy: 10 października
6. Spotkanie finalne – podsumowanie cyklu: 24 października

Wszystkie spotkania, debaty i warsztaty odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury przy ul. Kościuszki 13, w sali widowiskowej, od godziny 17:00.

Uwaga:
Miejsce spotkań i warsztatów jest dogodne dla osób starszych lub niepełnosprawnych ruchowo (wejście albo wjazd na wózku umożliwia rampa).

Na czas zajęć (od 17:00 do 19:30) zapewniamy fachową opiekę nad dziećmi w wieku od lat 3 (będą to zajęcia plastyczne dotyczące dziecięcych wizji centrum Turku).