Szanowni Państwo,

Turek dołącza do grupy miast w Polsce, które wprowadzają udogodnienia dla rodzin wielodzietnych. Samorząd Miasta Turku prowadzi działania wspierające rodziny wielodzietne oraz stwarza warunki do jej rozwoju, a także ułatwienia im codziennego życia w ramach Programu "Turkowska Karta Dużej Rodziny".

Program skierowany jest do turkowskich rodzin, które wychowują co najmniej troje dzieci. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ulgi, zwolnienia i preferencje, które obowiązywać będą w jednostkach organizacyjnych Gminy Miejskiej Turek, a także wśród lokalnych przedsiębiorców – podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Turku.

Zapraszam więc do wzięcia udziału w Programie "Turkowska Karta Dużej Rodziny". Zachęcam do wypełnienia wniosku, który należy złożyć w Urzędzie Miejski w Turku. Przyjść odebrać Kartę i z niej skorzystać.

Burmistrz Miasta Turku