7 listopada w Bajkowym Przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 107 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polski czas.
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.11 wspólnym odśpiewaniem Hymnu Polski, przyłączając się do akcji MEN# Szkoła Do Hymnu.
Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny. Dzieci z grupy 4 tańcem, słowem i piosenką oddały szacunek symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz okazały miłość do Ojczyzny. Uroczystość miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucie przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.
Jednoczenie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.
„Jest takie miejsce na mapie świata - Polska,
to moje miejsce tu mocniej bije mi serce.”










