Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku, 26 września 2025 r. odbyła się specjalna lekcja aerobiku, zorganizowana przez Nikolę Rojek.

 

W zajęciach wzięło udział ponad 350 uczniów z klas 1-5. Lekcja miała na celu promowanie aktywnego stylu życia, poprawę kondycji fizycznej oraz integrację uczniów. Zajęcia obejmowały rozgrzewkę, ćwiczenia aerobowe oraz zabawy taneczne.

 

Lekcja aerobiku spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród uczniów i nauczycieli Wielu uczniów wyraziło chęć uczestnictwa w podobnych aktywnościach w przyszłości.

 

 

be active-4
be active-8
be active-13
be active-17
be active-23
be active-29
be active-32
be active-33
be active-37

Pozostałe aktualności

Monika Pyrek Camp  w „Jedynce”

Fundacja „Moniki Pyrek” zorganizowała dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 wyjątkową imprezę sportową pn. „Monika Pyrek Camp”.

Więcej…

Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku

Przez kilka dni "Czwórka" tętniła sportową energią, uśmiechami i zdrową rywalizacją – od najmłodszych po najstarsze klasy.
 

Więcej…

Dzień Przedszkolaka i Powitanie Jesieni w „Bajkowym Przedszkolu”  

22 września w „Bajkowym Przedszkolu” odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której połączono obchody Dnia Przedszkolaka z radosnym Powitaniem Jesieni.

Więcej…