Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Bajkowe Przedszkole po raz kolejny zorganizowało akcję pieczenia ciast, w którą włączyły się nauczycielki przedszkola.

Własnoręcznie upiekły i udekorowały świąteczne wypieki. Następnie słodkości zostały przekazane do Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku i do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Turku.

Była to również okazja do edukacji przedszkolaków na temat pomagania innym i troski, szczególnie w okresie Bożego Narodzenia, bo ten mały, słodki gest sprawił, że na wielu twarzach zagościł uśmiech.

 

Ciasta bajkowe przedszkole 1

 

Ciasta bajkowe przedszkole 3

Ciasta bajkowe przedszkole 2

Pozostałe aktualności

Wakacje w Turku – program na lipiec 2025

Warsztaty, gry, zabawy, zawody i wiele innych atrakcji przygotowanych zostało dla młodych mieszkańców Turku na okres wakacji letnich. Na zajęcia zapraszają miejskie jednostki organizacyjne oraz organizacje pozarządowe działające w mieście.

Więcej…

Uwaga na barszcz Sosnowskiego

Na terenie gmin powiatu tureckiego stwierdzono występowanie barszczu Sosnowskiego. Jest to roślina zaliczona do inwazyjnych gatunków obcych (IGO) rozpowszechnionych na szeroką skalę.

Więcej…

Bezpiecznych wakacji dla wszystkich