Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Na przyszły czwartek, 11 lipca zaplanowana została czwarta w tej kadencji samorządu sesja Rady Miejskiej Turku. Obrady odbywać się będą od godz. 15.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Turku.

 

Tym razem radni obradować będą nad czterema projektami uchwał. Są to uchwały dotyczące zmian w budżecie miasta Turku na rok 2024, zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Turku na lata 2024–2036, emisji obligacji komunalnych oraz zasad ich zbywania i wykupu oraz w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Miejskiej Turek na lata 2020-2024.

 

Obrady turkowskich radnych będzie można śledzić na żywo tutaj

Pozostałe aktualności

IV sesja Rady Miejskiej Turku

W czwartek, 11 lipca, w Urzędzie Miejskim odbyła się sesja Rady Miejskiej Turku.

Więcej…

Zasady odbioru odpadów biodegradowalnych

Z uwagi na powtarzający się problem z nieprawidłową segregacją odpadów biodegradowalnych, PGKiM Spółka z o.o. przypomina, że odpady biodegradowalne to:

  • pady kuchenne pochodzenia roślinnego (obierki, ogryzki, fusy po kawie i herbacie, skorupki jaj),
  • gałęzie drzew i krzewów,
  • skoszona trawa,
  • trociny i kora drzew.

Więcej…

Komisja mieszkaniowa sprawdza złożone wnioski o najem mieszkań

Zaczęła pracę Społeczna Komisja Mieszkaniowa, która będzie weryfikować wnioski o najem mieszkań w nowo wybudowanych blokach na Os. Wyzwolenia 39 i 40.

Więcej…