Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Każdego roku, z końcem czerwca w Bajkowym Przedszkolu organizowane jest uroczyste pożegnanie dla swoich najstarszych wychowanków. Jest to moment pełen wzruszeń, radości i refleksji nad wspólnie spędzonym czasem.

19 czerwca starszaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 wzięły udział w uroczystym występie, który odbył się w Miejskim Domu Kultury. Tego dnia sala Miejskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi rodzicami i przyjaciółmi przedszkolaków, którzy z niecierpliwością czekali na występ swoich pociech. Program artystyczny rozpoczął się od powitania zgromadzonych gości przez dyrektora przedszkola, panią Elżbietę Pasturek. Następnie na scenie pojawiły się dzieci, które swoim występem wprowadziły publiczność w podróż „Przez świat z tańcem piosenką”. Występ był nagradzany gromkimi brawami, a na twarzach widzów widać było dumę i wzruszenie. Po zakończeniu części artystycznej, dyrektor przedszkola wygłosiła uroczyste przemówienie. W swoich słowach podkreśliła, jak ważnym etapem w życiu dzieci jest przedszkole, które przygotowuje je do dalszej edukacji i rozwija ich talenty. Nie zabrakło też słów skierowanych do rodziców, którzy aktywnie współpracowali z przedszkolem przez wszystkie lata. Rodzice również nie pozostali dłużni, podziękowali dyrekcji, wychowawcom oraz całemu personelowi przedszkola za trud włożony w wychowanie ich dzieci. Podkreślili jak ważne było dla nich poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, które przedszkole zapewniało ich pociechom. Tego dnia, w Miejskim Domu Kultury, wszyscy obecni mogli poczuć, jak ważne są relacje budowane w przedszkolu i jak wielki wpływ mają one na przyszłość każdego dziecka.

Materiał prasowy Przedszkola Samorządowego nr 3 Bajkowego

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10 

 

Pozostałe aktualności

IV sesja Rady Miejskiej Turku

W czwartek, 11 lipca, w Urzędzie Miejskim odbyła się sesja Rady Miejskiej Turku.

Więcej…

Zasady odbioru odpadów biodegradowalnych

Z uwagi na powtarzający się problem z nieprawidłową segregacją odpadów biodegradowalnych, PGKiM Spółka z o.o. przypomina, że odpady biodegradowalne to:

  • pady kuchenne pochodzenia roślinnego (obierki, ogryzki, fusy po kawie i herbacie, skorupki jaj),
  • gałęzie drzew i krzewów,
  • skoszona trawa,
  • trociny i kora drzew.

Więcej…

Komisja mieszkaniowa sprawdza złożone wnioski o najem mieszkań

Zaczęła pracę Społeczna Komisja Mieszkaniowa, która będzie weryfikować wnioski o najem mieszkań w nowo wybudowanych blokach na Os. Wyzwolenia 39 i 40.

Więcej…