Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt skierowany jest do osób, których zatrudnienie wiązało się z Grupą Kapitałową ZE PAK:

-        osób zagrożonych utratą pracy w Grupie Kapitałowej ZE PAK,

-        byłych pracowników ZE PAK,

-        byłych pracowników PAK Kopalni Węgla Brunatnego Konin,

-        pracowników branż związanych z sektorem wydobywczo - energetycznym,

-        członków rodzin wyżej wymienionych grup.

Celem projektu jest doprowadzenie do trwałego zatrudnienia mieszkańców Wielkopolski Wschodniej, którzy utracili lub mogą utracić dotychczasową pracę w sektorze wydobywczym i energetycznym.

Efektem działań ma być podjęcie nowej pracy przez uczestników projektu i utrzymanie jej przez co najmniej dwa lata.

Szczegóły i dane kontaktowe znajdują się na plakacie.

     

Projekt „Droga do zatrudnienia po węglu” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021- 2027, współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST). W jego realizację zaangażowanych jest 9 podmiotów, partnerem wiodącym jest Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy na badanie mammograficzne

kobieta

Urząd Miejski w Turku oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu zapraszają turkowianki na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Więcej…

Czerwcowe zbiórki krwi w MDK

Co dwa tygodnie w środę można oddać krew w Miejskim Domu Kultury w Turku. W czerwcu akcje zbiórek krwi odbywały się w dniach 5 i 19.

Więcej…

Zakończenie edukacji sześciolatków w Bajkowym Przedszkolu

Każdego roku, z końcem czerwca w Bajkowym Przedszkolu organizowane jest uroczyste pożegnanie dla swoich najstarszych wychowanków. Jest to moment pełen wzruszeń, radości i refleksji nad wspólnie spędzonym czasem.

Więcej…