Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Firma Multiconsult Polska Sp. z o.o., działająca na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego informuje, że z uwagi na liczne wnioski mieszkańców oraz innych osób zaangażowanych w proces konsultacji społecznych dotyczących projektu budowy nowej linii kolejowej Turek-Konin, termin do którego można wypełnić ankietę internetową został wydłużony do 7 kwietnia 2024 r.

Celem konsultacji jest przedstawienie informacji na temat przyjętych założeń i rozwiązań projektowych oraz pozyskanie opinii mieszkańców. Informacje zebrane podczas konsultacji będą mogły zostać wykorzystane do uszczegółowienia projektu. Swoją opinię można jeszcze do 7 kwietnia 2024 r. wyrazić biorąc udział w ankiecie. Link do ankiety znajduje się tutaj

https://forms.office.com/e/FjeeS5VRr7

Projektowany przebieg linii kolejowej, aktualne mapy i informacje dotyczące projektu znajdują się na stronie internetowej www.lk-turek-konin-konsultacje.pl.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konsultacjach.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy wszystkich na biegi EUROPA TU-rek

Kolejny raz w miejsce listopadowych, odbywać się będą majowe biegi dla dużych i małych. Zapraszamy wszystkich 1 maja 2024 r. na Stadion 1000-lecia w Turku, na wspólne bieganie.

Więcej…

Sukces uczennicy „Jedynki” w międzynarodowym konkursie

W Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu 20 kwietnia odbyła się uroczysta Gala XV Jubileuszowego Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Więcej…

Komunikat

Szanowni Państwo, ze względu na awarię operatora kart płatniczych do odwołania nie jest możliwe przyjmowanie płatności w formie bezgotówkowej w Urzędzie Miejskim w Turku i w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku. W związku z tym przyjmowane są wyłącznie płatności gotówką.

Więcej…