Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miejski w Turku informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 49/2024 Burmistrza Miasta Turku z dnia 22 marca 2024 r. dzień 29 marca 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym Urząd Miejski w Turku w tym dniu będzie nieczynny.

UWAGA

W zakresie przyjmowania wniosków o sporządzenie aktów pełnomocnictwa do głosowania w wyborach - dyżur w dniu 29 marca 2024 r. (piątek) pełni Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich ul. Szkolna 4 w godz. 7:15 – 15:15.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy wszystkich na biegi EUROPA TU-rek

Kolejny raz w miejsce listopadowych, odbywać się będą majowe biegi dla dużych i małych. Zapraszamy wszystkich 1 maja 2024 r. na Stadion 1000-lecia w Turku, na wspólne bieganie.

Więcej…

Sukces uczennicy „Jedynki” w międzynarodowym konkursie

W Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu 20 kwietnia odbyła się uroczysta Gala XV Jubileuszowego Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Więcej…

Komunikat

Szanowni Państwo, ze względu na awarię operatora kart płatniczych do odwołania nie jest możliwe przyjmowanie płatności w formie bezgotówkowej w Urzędzie Miejskim w Turku i w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turku. W związku z tym przyjmowane są wyłącznie płatności gotówką.

Więcej…