Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

Z żalem informujemy, że po wyczerpującej walce z chorobą odszedł od nas nasz serdeczny kolega Artur Walas. Osoba niezwykle zaangażowana w swoją pracę, profesjonalista, a przede wszystkim dobry człowiek.

Był pełen pasji i życzliwości. Miłośnik przyrody, eksperymentów kulinarnych i anegdot na każdą okazję. Człowiek życzliwy, o wielkiej kulturze osobistej. Do tego zawsze pomocny, pełen empatii i zrozumienia.

W Urzędzie Miejskim w Turku pracował od 1997 roku. Zajmował się inwestycjami w mieście. Nadzorował powstanie m.in. Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Parkowej, Muzeum Miasta Turku czy Wodnego Placu Zabaw. Ostatnią prowadzoną przez Artura inwestycją była budowa drogi wewnętrznej przy ul. Kączkowskiego.

Artur… Będzie nam brakowało Ciebie, Twoich cennych rad, dowcipów i wsparcia.

 

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Turku

 

 

Pozostałe aktualności

Oczyszczalnia w Turku w finale konkursu Modernizacja Roku

W Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXIw. W wydarzeniu uczestniczył przedstawiciel Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, gdyż inwestycja spółki trafiła do finału konkursu.

Więcej…

Jesienny Rajd Pieszy i Rowerowy

Burmistrz Miasta Turku zaprasza na Jesienny Rajd Pieszy i Rowerowy.

Więcej…

Jubileusz 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 5

Okrągły jubileusz 30-lecia świętowała Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku. Z tej okazji na uroczystym apelu, w piątek 29 września, spotkali się m.in. byli i obecni pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele.

Więcej…