Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

spot 20130814 1232505227

14 sierpnia br. Burmistrz Turku gościł w swoim gabinecie dwóch wybitnych zawodników szkolonych przez Turkowskie Towarzystwo Cyklistów, którzy zostali Mistrzami Polski w Jeździe Drużynowej na 3km na torze, podczas Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich w Łodzi.


Podczas spotkania z młodymi i utalentowanymi kolarzami Zdzisław Czapla złożył gratulacje Dawidowi Czubakowi i Tobiaszowi Tończykowi, wręczył pamiątkowe podziękowania i życzył dalszych sukcesów sportowych.

Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich odbyła się w okresie od 7 do 9 sierpnia br. w Łodzi.

Dawid Czubak uzyskał tytuły Mistrza Polski w Jeździe Drużynowej na 3 km na torze i Mistrza Wielkopolski ze Startu Wspólnego na Szosie.

Tobiasz Tończyk uzyskał tytuł Mistrza Polski w Jeździe Drużynowej na 3 km na torze.

 

{joomplucat:320 limit=4|columns=4}

Pozostałe aktualności

Rocznica napaści sowieckiej na Polskę

17  września 1939 roku ZSRR zaatakował Polskę od wschodu, co było częścią paktu Ribbentrop-Mołotow zawartego między Niemcami a ZSRR.

Więcej…

Komunikat o utrudnieniach w ruchu

Od 22 września ruszają prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu ul. Kaliskiej i ul. Młodych. W związku z tą inwestycją zmieniona będzie organizacja ruchu.

Więcej…

Druga elektrownia w Turku powstanie do 2028 roku

Burmistrz Turku, Romuald Antosik, spotkał się z Jackiem Rusieckim i Łukaszem Podlewskim - przedstawicielami firmy NEO Energy Group, która będzie budować drugą elektrownię gazową na terenie strefy inwestycyjnej w Turku.

Więcej…