Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
wasiak 2 20180327 1325557985

Wielki sukces odniósł Paweł Wasiak, zawodnik i instruktor Turkowskiego Klubu Karate OYAMA w II Pucharze Polski OYAMA CUP w Knockdown.

Zawody rozgrywane były 24 marca 2018 r. w Rzeszowie. W II Pucharze Polski OYAMA CUP w Knockdown wystartował, po trzyletniej przerwie, sensei Paweł Wasiak z Turkowskiego Klubu Karate. Przypomnijmy, że Paweł Wasiak był Mistrz Polski z 2015 roku w tej kategorii.

W swojej kategorii, tj. do 70 kg, po dwóch bardzo zaciętych, emocjonujących i wyczerpujących pojedynkach – ćwierć- i półfinałowym, w walce finałowej pokonał swojego rywala przed czasem, po niecałej minucie walki, zdobywając Puchar Polski. To duży sukces zawodnika, który na co dzień jest instruktorem i szkoli młodych adeptów OYAMA Karate.

Turkowski Klub Karate składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta Turek za pomoc i wsparcie.

Materiał prasowy Turkowskiego Klubu Karate OYAMA

{joomplucat:2335 limit=25|columns=5}

Pozostałe aktualności

Szkolenie online „Od raportowania do działania – ESG i system kaucyjny w przedsiębiorstwie

Zapraszamy 26 listopada br.  na bezpłatne szkolenie online pt.: „Od raportowania do działania – ESG i system kaucyjny w przedsiębiorstwie”, organizowanym z myślą o przedsiębiorcach z Wielkopolski Wschodniej.

Więcej…

Kapsuła czasu – wyjątkowy moment w Szkole Podstawowej nr 1

W Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbyło się jedno z wydarzeń poprzedzających główne obchody 100-lecia placówki – wkopanie kapsuły czasu.

Więcej…

Miasto kupiło działkę pod przyszły dworzec autobusowy

Dzisiaj Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik podpisał ze Starostą Kaliskim Janem Kłyszem i wicestarostą Pawłem Kaletą stateczny akt notarialny dotyczący zakupu działki po dawnej kolejce wąskotorowej.

Więcej…