Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
pi medali na dobry pocztek roku 2 20170213 1983727309

Pierwszych pięć medali w tym roku, w minioną sobotę, 11 stycznia 2017 r. zdobyli zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate, podczas VI Mistrzostw Polski Centralnej w Łodzi.

Do zawodów przystąpiło jedenastu karateków Turkowskiego Klubu Karate z Turku i Kłodawy. Łącznie w łódzkim turnieju wzięło udział ponad 140 zawodników. Mistrzostwa rozgrywane były w konkurencji kata.

Sukces odniosło pięciu zawodników TKK, którzy wywalczyli medale. Są nimi: Kasia Smarz i Anita Muraszewska, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły złote medale; Oskar Wawrzyniak – srebrny medal oraz Igor Grzegorczyk i Martyna Kuśmierczak, którzy wywalczyli brąz.
Zawodnikom towarzyszyli rodzice oraz instruktorzy: sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan oraz sensei Marek Kruk 2 dan, którzy również pełnili funkcję sędziów podczas Mistrzostw.

{joomplucat:1787 limit=10|columns=5}

Pozostałe aktualności

Do cmentarzy dojedziemy bezpłatnym autobusem

Urząd Miejski w Turku uruchamia na czas Święta Zmarłych bezpłatną linię autobusową, która dowiezie mieszkańców miasta w pobliże cmentarzy w Turku i w Słodkowie Kolonii.

Więcej…

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 4

W szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. To wyjątkowe wydarzeni na długo pozostanie w pamięci najmłodszych, którzy z dumą i przejęciem złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, oficjalne stając się częścią szkolnej społeczności.

Więcej…

Święto Edukacji Narodowej w Bajkowym Przedszkolu

W Bajkowym Przedszkolu 14 października odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…