Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
mikoajki na sportowo 7 20161208 1443026119

W Lesie Łagiewnickim w Łodzi, 4 grudnia 2016 r. odbył się I Łódzki Bieg Mikołajów, w którym uczestniczyła rodzina Wysockich z Turku, reprezentująca Stowarzyszenie „Morsy Turek”.

Reprezentująca Miasto Turek morsowa rodzina to Monika i Grzegorz Wysoccy z synami: Mikołajem i Filipem. Członkowie Stowarzyszenia „Morsy Turek” pokonali dystans 10,5 km. Oprócz biegu głównego odbył się również bieg dziecięcy, w którym najmłodsze Morsy pokonały dystans 150 i 600 m. Po ukończeniu biegu wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

{joomplucat:1710 limit=7|columns=4}

Pozostałe aktualności

Nabór uzupełniający do programu „Wielkopolskie telecentrum opieki”

Miasto Turek poprzez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, w 2024 przystąpiła do realizacji programu Wielkopolskie telecentrum opieki.

Więcej…

Festyn rodzinny z okazji 15 sierpnia w Parku Miejskim

Polacy mają kilka okazji do świętowania w dniu 15 sierpnia. W związku z tym, że jest to dzień wolny od pracy, zaprosiliśmy mieszkańców Turku naszego parku miejskiego na festyn rodzinny.

Więcej…

Święto Wojska Polskiego i rocznica Bitwy Warszawskiej

15 sierpnia to ważna data dla Polaków - w tym dniu obchodzimy Święto Wojska Polskiego i 105. rocznicę "Cudu nad Wisłą".

Więcej…