Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
znowu kibicujemy naszym 1 20160421 1248803200

W najbliższy weekend, tj. 23 i 24 kwietnia 2016 r., siatkarze UKS „Piątka” Turek zagrają w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej, który rozegrany zostanie w Warszawie.



Zmagania na etapie półfinałowym zadecydują, które zespoły awansują do finału Mistrzostw Polski. Turnieje półfinałowe odbędą się w dniach 23 i 24 kwietnia w Warszawie. Gospodarzem turnieju będzie Klub Sportowy Metro Warszawa.

Turkowska drużyna zagra z gospodarzami turnieju, oraz z zespołami: UKS Absolwent Sport Klub Olsztyn i RCS Radom. Wszystkie mecze naszej drużyny będzie można oglądać na żywo on-line, na stronie www.uks-piatka.pl.

znowu kibicujemy naszym 2 20160421 1599739437

Pozostałe aktualności

Do cmentarzy dojedziemy bezpłatnym autobusem

Urząd Miejski w Turku uruchamia na czas Święta Zmarłych bezpłatną linię autobusową, która dowiezie mieszkańców miasta w pobliże cmentarzy w Turku i w Słodkowie Kolonii.

Więcej…

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 4

W szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. To wyjątkowe wydarzeni na długo pozostanie w pamięci najmłodszych, którzy z dumą i przejęciem złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, oficjalne stając się częścią szkolnej społeczności.

Więcej…

Święto Edukacji Narodowej w Bajkowym Przedszkolu

W Bajkowym Przedszkolu 14 października odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…