Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
siatkarki z gimnazjum nr 2 mistrzyniami rejonu 4 20160325 1528663283

W Malanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. O mistrzowski tytuł walczyło 6 drużyn.



Gimnazjum nr 2 po zaciętej walce pokonało zawodniczki z Koła (2:1) i z Wilczyna (2:1), zajmując 1 miejsce w II grupie.

Po zdecydowanym zwycięstwie z drużyną z I grupy (Gim. nr 5 Konin – 2:0) siatkarki z „Dwójki" spotkały się ponownie w meczu finałowym z Gimnazjum z Wilczyna. Po bardzo emocjonującej walce dziewczęta z Gimnazjum nr 2 wygrały 2: 0 i uzyskały tytuł Mistrzyń Rejonu, a tym samym awans do Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej.
Kolejność końcowa:
1 miejsce - Gimnazjum nr 2 Turek
2 miejsce - Gimnazjum Wilczyn
3 miejsce - Gimnazjum Słupca
4 miejsce - Gimnazjum nr 5 Konin
5 - 6 miejsce - Gimnazjum nr 1 Koło, Gimnazjum Przykona
Skład drużyny: Marika Cichocka (kapitan), Karolina Jasiakiewicz, Gabriela Filipiak, Nikola Włodarczyk, Agata Piwowarczyk, Lena Szczęsnowska, Patrycja Gronostaj, Klaudia Jasiak, Aleksandra Kąpielska, Nikola Jeske, Natalia Włodarczyk, Dagmara Skopińska; zawodniczki rezerwowe: Weronika Mendelak, Katarzyna Zagozda i Maja Majda. Opiekun drużyny: Bożena Janowska.

Gratulujemy dziewczętom i życzymy sukcesów w Mistrzostwach Wielkopolski.

{joomplucat:1364 limit=9|columns=5}

Pozostałe aktualności

Do cmentarzy dojedziemy bezpłatnym autobusem

Urząd Miejski w Turku uruchamia na czas Święta Zmarłych bezpłatną linię autobusową, która dowiezie mieszkańców miasta w pobliże cmentarzy w Turku i w Słodkowie Kolonii.

Więcej…

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 4

W szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. To wyjątkowe wydarzeni na długo pozostanie w pamięci najmłodszych, którzy z dumą i przejęciem złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, oficjalne stając się częścią szkolnej społeczności.

Więcej…

Święto Edukacji Narodowej w Bajkowym Przedszkolu

W Bajkowym Przedszkolu 14 października odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…