Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
brodzik 5 20190918 2046243586

Na pływalni krytej wymienione zostało wypłycenie brodzika. Prace kosztowały ponad 233 tys. zł.

Pływalnia kryta działa od ponad 20 lat. Od samego początku też był na niej tor z brodzikiem o głębokości 80 cm dla najmłodszych użytkowników. Z biegiem lat wypłycenie brodzika uległo zniszczeniu i konieczna była jego wymiana.

Na czas remontu basen pływalnia została zamknięta. Prace rozpoczęły się od opróżnienia niecki basenu z wody. Następnie zdemontowana została stara konstrukcja i na całej długości, tj. 25 m, zamontowana nowa. To nie tylko nowa podłoga brodzika, ale też nowe odgrodzenie od toru pływackiego, wykonane z elementów nierdzewnych. Teraz brodzik dla dzieci ma głębokość 90 cm.

Do niecki basenu została ponownie wlana woda. Aktualnie trwają badania sanitarne wody oraz jej podgrzewanie. Inwestycja kosztowała 233.589 zł.

{joomplucat:2746 limit=6|columns=3}

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Urzędu Stanu Cywilnego w Turku

Obsługa interesantów odbywać się będzie w nowej siedzibie w budynku przy ul. Kaliskiej 59 w pok. 112, 117 i 118.

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert

Burmistrz Miasta Turku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego do udziału w pracach komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w roku 2025

Więcej…

Kolor, błysk, po prostu kicz czyli bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych

Kicz party to tematyka VII Balu Karnawałowego dla osób niepełnosprawnych, który odbył się w niedzielę 2 lutego 2025 r. w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Więcej…