Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
IMG 9556

Dzisiaj, tj. 29 kwietnia 2016 r. pracę w Urzędzie Miejskim w Turku zakończyła pani Wanda Słodka. Można powiedzieć, że wraz z jej przejściem na zasłużoną emeryturę, skończyła się pewna epoka.



Wanda Słodka w Urzędzie Miejskim w Turku pracowała od 1 maja 1989 roku. Zajmowała się kwestiami związanymi z miejską infrastrukturą techniczną. Dzisiaj, po blisko 27 latach pracy w urzędzie i po 39 latach, 8 miesiącach i 22 dniach pracy zawodowej, przeszła na zasłużoną emeryturę.

Burmistrz Romuald Antosik pożegnał odchodzącą urzędniczkę, życząc jej, aby czas spędzany na emeryturze był okazja do wzmacniania relacji rodzinnych i towarzyskich oraz do działań, na które brakowało czasu w okresie pracy zawodowej.

IMG 9555

Pozostałe aktualności

Wręczenie stypendiów sportowych i artystycznych Burmistrza Miasta Turku

Dzisiaj odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Miasta Turku za osiągnięcia artystyczne i sportowe.

Więcej…

BEZPŁATNE WEBINARIUM  „Finansowanie firm – poznaj unijne pożyczki i gwarancje”

Jak skutecznie pozyskać kapitał na rozwój biznesu, wdrażanie innowacji czy zieloną transformację? Odpowiedzią mogą być atrakcyjne unijne instrumenty finansowe skierowane do wielkopolskich przedsiębiorstw.

Więcej…

Nabór na stanowisko podinspektora w Urzędzie Miejskim w Turku

Burmistrz Miasta Turku ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – podinspektora w Wydziale Administracyjnym i Zamówień Publicznych.

Więcej…