Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
cmentarze
Pamiętajcie, że z domu możemy wychodzić z trzech powodów: w celu zrealizowania pilnych potrzeb życia codziennego, do pracy oraz w ramach wolontariatu na rzecz pomocy osobom w ramach pandemii. Tą pilną potrzebą nie jest wyjście na cmentarz.


Pozostałe aktualności

Wakacje w Turku – program na sierpień 2025

Warsztaty, gry, zabawy, zawody i wiele innych atrakcji przygotowanych zostało dla młodych mieszkańców Turku na okres wakacji letnich. Na zajęcia zapraszają miejskie jednostki organizacyjne oraz organizacje pozarządowe działające w mieście.

Więcej…

Syreny alarmowe 1 sierpnia

W 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, 1sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00, na terenie Turku zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Więcej…

Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium: Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji w Wielkopolsce Wschodniej.

Więcej…