Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

sp5policja 3 20211005 1395894544

W miniony poniedziałek, 27 września 2021r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się spotkania profilaktyczne z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Mł. asp. Marzena Kwaśna z Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji oraz Dzielnicowy Rejonu I mł. asp. Marcin Szczapiński przedstawiali młodym ludziom zagadnienia odpowiedzialności prawnej nieletnich w związku z negatywną aktywnością w Internecie oraz zachowań ryzykownych.
Policjanci poruszali także kwestię konsekwencji wynikających z ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich. W spotkaniach zorganizowanych przez szkolnych pedagogów i psychologa, udział wzięli uczniowie klas VIII, VII, VI B.

Materiał prasowy Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku

 

sp5policja 1 20211005 1996360640

sp5policja 2 20211005 2071389367

sp5policja 4 20211005 1382659799

Pozostałe aktualności

Nowa siedziba Urzędu Stanu Cywilnego w Turku

Obsługa interesantów odbywać się będzie w nowej siedzibie w budynku przy ul. Kaliskiej 59 w pok. 112, 117 i 118.

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert

Burmistrz Miasta Turku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego do udziału w pracach komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w roku 2025

Więcej…

Kolor, błysk, po prostu kicz czyli bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych

Kicz party to tematyka VII Balu Karnawałowego dla osób niepełnosprawnych, który odbył się w niedzielę 2 lutego 2025 r. w Miejskim Domu Kultury w Turku.

Więcej…