Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej

mmtwakacje 1 20200716 1792181783

Warsztaty wakacyjne w Muzeum Miasta Turku niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci z naszego miasta oraz powiatu. W tym roku jest podobnie.

Za nami już zajęcia rękodzielnicze- tworzenie bransoletek z drewnianych koralików, malowanie na sztalugach- uczestnicy malowali martwą naturę, gry i zabawy okresu PRL. Dzieci bardzo chętnie skakały przez gumę oraz skakankę czy też rzucały beretem do wiadra. Uczestnicy wraz z rodzicami, wzięli udział również w muzealnych Questach. Wspólne rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie skarbu, sprawiło mnóstwo frajdy naszym gościom. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych propozycjach wakacyjnych.

 

Materiał prasowy Muzem Miasta Turku

{joomplucat:2905 limit=14|columns=5}

 

Pozostałe aktualności

Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla przedsiębiorców z Wielkopolski!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na webinarium „Instrumenty zwrotne dla przedsiębiorców w Wielkopolsce”.

Więcej…

Nowa strefa wolna od dymu

Rada Miejska Turku uchwaliła kolejną w mieście strefę wolną od dymu. Tym razem zakaz palenia obejmuje ulicę Milewskiego po obu stronach, na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja i Chopina do ronda Sera Turek.

Więcej…

Kosmiczna lekcja ze Sławoszem Uznańskim-Wiśniewskim

8 lipca Sławosz Uznański-Wiśniewski połączy się z polskimi dziećmi i młodzieżą w ramach programu edukacyjnego współtowarzyszącego misji IGNIS.

Więcej…