Dzisiaj odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Miasta Turku za osiągnięcia artystyczne i sportowe.
Są one udzielane uczniom za wysokie osiągnięcia sportowe oraz artystyczne i mają one charakter jednorazowej nagrody w kwocie 300 zł.
Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymało 51 uczniów:
Bartczak Igor
Bednarskyi Ivan
Brzóska Julia
Brzózka Wiktoria
Buchelt Mikołaj
Chumachenko Herman
Ciaś Kinga
Drzewiecka Wiktoria
Dybkowska Gabriela
Dziembowska Gabriela
Fąferek Filip
Fąferek Julia
Filipowicz Marcel
Frankowska Iga
Furman Michalina
Gadomski Wojciech
Grynda Natalia
Grynda Wiktoria
Janczyk Maja
Kaczmarek Oliwia
Krogulec Marcin
Łukaszewska Amelia
Łukaszewska Lena
Majcherek Mateusz
Majcherek Szymon
Metelska Yevheniia
Mustafaev Avazkhan
Owczarek Karolina
Piaseczna Katarzyna
Przybył Kacper
Radzimska Hanna
Rojek Amelia
Rylski Leonard
Rzempołuch Adam
Sakowska Oliwia
Sobalczyk Wojciech
Sobiś Dawid
Sosenka Oliwia
Sych Denys
Szalich Mateusz
Szmajda Marcel
Tomczak Zuzanna
Wawrzyniak Nikola
Wejman Piotr
Wiśniewski Wojciech
Witkowski Kacper
Wojtasik Amelia
Zawieja Nikodem
Zawilska Gabriela
Zgoda Filip
Zioła Gracjan
Stypendia za osiągnięcia artystyczne otrzymało 7 uczniów:
Horupashenko Khrystyna
Mikowska Nadia
Pięta Jan
Płócienniczak Gabriela
Szymczak Maja
Zenel Agata
Zenel Oksana
Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju!























