Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego zorganizowano spotkanie w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, które było okazją do podziękowań, życzeń, ale i podkreślenia ważnej roli pracowników socjalnych.
Praca pracownika socjalnego to nie tylko zawód, to powołanie. To codzienna walka o lepsze życie dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. To wsparcie, które daje nadzieję, otuchę i motywację do dalszej walki z trudnościami.
Burmistrz miasta Turku Romuald Antosik podziękował wszystkim pracownikom za codzienną pracę, zaangażowanie i serce, które wkładają w pomoc innym, a na ręce Pani dyrektor Małgorzaty Modrzejewskiej złożył list gratulacyjny oraz kwiaty.
Odtwórz pokaz slajdówPauzuj pokaz slajdów
Pozostałe aktualności
BEZPŁATNE WEBINARIUM „Finansowanie firm – poznaj unijne pożyczki i gwarancje”
Jak skutecznie pozyskać kapitał na rozwój biznesu, wdrażanie innowacji czy zieloną transformację? Odpowiedzią mogą być atrakcyjne unijne instrumenty finansowe skierowane do wielkopolskich przedsiębiorstw.
Gmina Miejska Turek / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku informuje o przystąpieniu do realizacji programu ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka 75+” – na rok 2026. Program będzie współfinansowany z dotacji celowej budżetu państwa.