Miasto Turek - Logo

Unia EuropejskaProgram Czyste Powietrze Rzeczpospolita PolskaWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuBiuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn Informacji Publicznej
w tle światła sceny, napis DNi Turku

Zapraszamy na Dni Turku i Gminy Turek, które odbędą się w dniach 12 i 13 sierpnia 2023 r. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy koncerty, zabawy, zajęcia rekreacyjne, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne. Wszystko po to, abyście mogli spotkać się z przyjaciółki, znajomymi, sąsiadami i wspólnie spędzić z nimi czas.

 

Impreza tradycyjnie odbywać się będzie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku, przy ul. Armii Krajowej 1. Tradycyjnie też wstęp na koncerty jest darmowy.

Wstępny program Dni Turku i Gminy Turek wygląda następująco:

12 sierpnia (sobota)

17.30 – koncert Kingskiej

18.30 – koncert zespołu 4Szmery

20.30 – koncert Kubańczyka

22.00 – dyskoteka DJ

13 sierpnia (niedziela)

14.00-19.00 - świat zabaw dla najmłodszych

14.00-19.00 - plenerowe eko-warsztaty

14.00-19.00 - stoisko Mleczarni Turek

17.00 – koncert zespołu The Zgreds

18.30 – koncert zespołu Pudelsi

20.30 – koncert zespołu Zakopower

Zapraszamy

Dni_turku_i_gminy_turek.jpg

 

Zakopower

Zakopower

 

Pudelsi

Püdelsi

 

4 Szmery

4 Szmery

 

Kubańczyk

Kubańczyk

 

The Zgreds

 The Zgreds

 

 

Pozostałe aktualności

Działka na Os. Wyzwolenia sprzedana za 1,5 mln zł

Miasto Turek w drodze przetargu sprzedało działkę o powierzchni 0,5787 ha na Os. Wyzwolenia, w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5. Działka będzie mogła być wykorzystywana na usługi sportowe dla mieszkańców.

Więcej…

Konsultacje społeczne w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Turku

Miasto Turek rozpoczyna konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, które będą trwały do 6 marca 2026 r.

Więcej…

XXI Sesja Rady Miejskiej Turku

3 lutego odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej Turku.

Więcej…