English German Polish

jpgMapa_Samorządów_Osiedlowych_do_pobrania.jpg



SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 1

  • Pl. Henryka Sienkieiwcza
  • Pl. Wojska Polskiego
  • ul. 3 Maja,
  • ul. Adama Mickiewicza,
  • ul. Browarna (strona południowa),
  • ul. Dobrska,
  • ul. Gorzelniana (do ul. T. Składkowskiej),
  • ul. Kaliska (do ronda R. Dmowskiego),
  • ul. Kolska,
  • ul. Legionów Polskich (strona zachodnia),
  • ul. Miodowa,
  • ul. Niepodległości,
  • ul. Nowa,
  • ul. Ogrodowa,
  • ul. Parkowa,
  • ul. Sportowa (od ulicy S. Żeromskiego do ulicy Kaliskiej),
  • ul. Stanisława Kączkowskiego (od ulicy 3 Maja do ulicy A. Mickiewicza - strona południowa),
  • ul. Stefana Żeromskiego,
  • ul. Szeroka,
  • ul. Szkolna,
  • ul. Tadeusza Kościuszki (od ulicy S. Żeromskiego do ulicy St. Kączkowskiego - strona południowa),
  • ul. Uniejowska (od placu H. Sienkiewicza do ulicy Legionów Polskich oraz od ulicy Legionów Polskich do ulicy Armii Krajowej – strona południowa),
  • ul. Wąska.
 SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 2
  • Al. Józefa Piłsudskiego (strona zachodnia),
  • ul. Browarna (strona północna),
  • ul. Elizy Orzeszkowej,
  • ul. Feliksa Sławoja Składkowskiego,
  • ul. Fryderyka Chopina (do Alei Jana Pawła II),
  • ul. Jana Matejki,
  • ul. Młodych,
  • ul. Sportowa (od ulicy S. Żeromskiego do ulicy Spółdzielców),
  • ul. Spółdzielców,
  • ul. Stanisława Kączkowskiego (od ulicy Sportowej do ulicy A. Mickiewicza i od ulicy A. Mickiewicza do ulicy 3 Maja – strona północna),
  • ul. Tadeusza Kościuszki (od ulicy St. Kączkowskiego w stronę Al Jana Pawła II),
  • ul. Torowa,
  • ul. Wincentego Milewskiego (od ulicy 3 Maja do Alei J. Piłsudskiego).
SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 3
  • Al. Józefa Piłsudskiego (strona wschodnia),
  • Os. Miranda,
  • ul. 650-lecia,
  • ul. Armii Krajowej,
  • ul. Franciszka Stawickiego,
  • ul. Generała Mieczysława Smorawińskiego,
  • ul. Górnicza,
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego,
  • ul. Jedwabnicza,
  • ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
  • ul. Kolejowa,
  • ul. Kolska Szosa,
  • ul. Legionów Polskich (strona wschodnia), 
  • ul. Polskiej Organizacji Wojskowej,
  • ul. Polna,
  • ul. Władysława Broniewskiego,
  • ul. Uniejowska (od ulicy Legionów Polskich do ulicy Kard. S. Wyszyńskiego - strona północna)
  • ul. Żwirki i Wigury.
SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 4
  • Pl. Jana Kilińskiego
  • Pl. Zawiszy Czarnego
  • ul. Bolesława Chrobrego
  • ul. Cicha,
  • ul. Czysta,
  • ul. Dobrska Szosa (strona wschodnia od ronda Solidarności),
  • ul. Folwarczna,
  • ul. Gabriela Narutowicza,
  • ul. Generała Stanisława Maczka,
  • ul. Generała Władysława Andersa,
  • ul. Generała Stanisława Sosabowskiego,  
  • ul. Jana Skrzetuskiego,
  • ul. Jana Sobieskiego,
  • ul. Jaśminowa,
  • ul. Juliana Konstantego Ordona, 
  • ul. Kazimierza Wielkiego,
  • ul. Kmicica,
  • ul. Królowej Jadwigi,
  • ul. Kwiatowa,
  • ul. Majora Henryka Sucharskiego 
  • ul. Makowa,
  • ul. Malinowa,
  • ul. Michała Wołodyjowskiego,
  • ul. Mieszka I,
  • ul. Morelowa,
  • ul. Orzechowa,
  • ul. Piękna,
  • ul. Północna,
  • ul. Racławicka,
  • ul. Radosna,
  • ul. Różana,
  • ul. Słoneczna,
  • ul. Stefana Czarnieckiego,
  • ul. Stefana Starzyńskiego,
  • ul. Tadeusza Kutrzeby,
  • ul. Tamka,
  • ul. Uniejowska (od ulicy Nowej w kierunku Łodzi - strona południowa),
  • ul. Wiśniowa,
  • ul. Władysława Jagiełły,
  • ul. Władysława Łokietka,
  • ul. Władysława Sikorskiego,
  • ul. Wschodnia,
  • ul. Zapałczana.
SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 5
  • Pl. Henryka Glicensteina
  • Pl. Zacisze
  • ul. Braci Marszlów,
  • ul. Braci Pietrzaków,
  • ul. Dobrska Szosa (strona zachodnia),
  • ul. Gorzelniana (od ulicy T. Składkowskiej do ulicy Łąkowej),
  • ul. Gwarna,
  • ul. Józefa Chełmońskiego,
  • ul. Jacka Malczewskiego,
  • ul. Józefa Mehoffera,
  • ul. Juliusza Słowackiego,
  • ul. Kaliska (od ronda R. Dmowskiego w kierunku Kalisza),
  • ul. Konińska (strona południowa),
  • ul. Księdza Józefa Florczaka,
  • ul. Leona Lubomira Kruszyńskiego,
  • ul. Leśna,
  • ul. Łagodna,
  • ul. Łączna,
  • ul. Łąkowa,
  • ul. Marii Konopnickiej,
  • ul. Miła,
  • ul. Miłosna,
  • ul. Muchlińska,
  • ul. Nastrojowa,
  • ul. Piwna,
  • ul. Poduchowne,
  • ul. Południowa,
  • ul. Promienna,
  • ul. Przyjemna,
  • ul. Rajska,
  • ul. Sielska,
  • ul. Spokojna,
  • ul. Stylowa,
  • ul. Tomiły Składkowskiej,
  • ul. Urocza,
  • ul. Wesoła,
  • ul. Władysława Podkowińskiego,
  • ul. Zabawna,
  • ul. Zielona,
  • ul. Zgodna.
SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 6
  • Al. Jana Pawła II,
  • ul. Akacjowa, 
  • ul. Brzozowa,
  • ul. Bursztynowa,
  • ul. Dębowa,
  • ul. Dworcowa,
  • ul. Działkowa,
  • ul. Feliksa Nowowiejskiego,
  • ul. Fryderyka Chopina (od Alei Jana Pawła II w kierunku Władysławowa),
  • ul. Graniczna,
  • ul. Grażyny Bacewicz,
  • ul. Henryka Wieniawskiego,
  • ul. Ignacego Paderewskiego,
  • ul. Jacka Kaczmarskiego,
  • ul. Karola Kurpińskiego,
  • ul. Karola Szymanowskiego,
  • ul. Kasztanowa,
  • ul. Kazimierza Serockiego,
  • ul. Kazimierza Sosnkowskiego,
  • ul. Klonowa,
  • ul. Komunalna,
  • ul. Konińska (strona północna),
  • ul. Krótka,
  • ul. Ludomira Różyckiego,
  • ul. Mariana Cieplaka,
  • ul. Marka Grechuty,
  • ul. Michała Kleofasa Ogińskiego,
  • ul. Perłowa,
  • ul. Rubinowa,
  • ul. Stanisława Moniuszki,
  • ul. Wincentego Milewskiego (od Alei J. Piłsudskiego do Alei NSZZ Solidarności),
  • ul. Witolda Lutosławskiego,
  • ul. Władysława Żeleńskiego,
  • ul. Zdrojowa,
  • ul. Zdrojki Lewe,
  • ul. Zdrojki Prawe.
SAMORZĄD MIESZKANCÓW OSIEDLA Nr 7
  • Os. Wyzwolenia nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28,
  • Skwer Jana Pawła II,
  • ul. Księdza Dominika Jędrzejewskiego.
SAMORZĄD MIESZKAŃCÓW OSIEDLA Nr 8
  • ul. Adama Asnyka,
  • ul. Aleksandra Fredry,
  • ul. Bolesława Prusa,
  • ul. Cisowa,
  • ul. Emilii Plater,
  • ul. Grunwaldzka,
  • ul. Iglasta,
  • ul. Ignacego Łukasiewicza,
  • ul. Jałowcowa,
  • ul. Jana Kochanowskiego,
  • ul. Jodłowa,
  • ul. Juliana Tuwima,
  • ul. Kazimierza Pułaskiego,
  • ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,
  • ul. Korytkowska,
  • ul. Końcowa,
  • ul. Majora Hubala,
  • ul. Marii Dąbrowskiej,
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie,
  • ul. Mikołaja Kopernika,
  • ul. Modrzewiowa,
  • ul. Obrońców Westerplatte,
  • ul. Osiedle Uniejowskie,
  • ul. Podchorążych,
  • ul. Powstańców Warszawy,
  • ul. Powstańców Wielkopolskich,
  • ul. Przemysłowa,
  • ul. Romualda Traugutta, 
  • ul. Sosnowa, 
  • ul. Stanisława Staszica,
  • ul. Świerkowa, 
  • ul. Uniejowska (od ulicy Kard. S. Wyszyńskiego w kierunku Łodzi - strona północna),
  • ul. Władysława Reymonta.

Kalendarz Wydarzeń

Październik 2020
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Znajdź nas!

Kontakt:

Adres Urzędu Miejskiego w Turku:
ul. Kaliska 59, 62-700 Turek
tel. 63 289 61 00, sekretariat 63 289 61 01, fax: 63 289 61 11
e-mail: poczta@miastoturek.pl
Obsługa inwestora
tel. 63 222 38 81, e-mail: invest@miastoturek.pl