DK

Już w najbliższy weekend (5-6 marca) będziemy świętować wspólnie Dzień Kobiet! Z tej okazji Miejski Dom Kultury wraz z partnerami przygotował dla Pań wiele atrakcji.

W programie nie zabraknie tego, co bliskie kobietom. Panie między innymi będą mogły przynieść niepotrzebne ubrania/ biżuterię i wymienić je na nowe, czyli nasze kobiece Less Waste w praktyce! Jeśli szukacie ciekawej lektury, to macie ku temu idealną okazję! Wymienić się można będzie także książkami, o co zadba Miejska Biblioteka Publiczna.

W planie m.in. spotkanie z kosmetolog Joanną Trynkler na temat domowego spa, pokaz mody na wiosnę i lato, przygotowany przez sklep Obsession Agnieszka Jancy, metamorfoza fryzur z Salonem Fryzjerskim NEW LOOK Marcin Nowak oraz spotkanie z dietetykiem Anną Durkiewicz, która przeprowadzi analizę składu masy ciała. Dziewczyny z  Fitness Planet z kolei zaproponują trening - latino+ brazylijskie pośladki.

Stowarzyszenie Przystań Patronite zadba o naszą inteligencję emocjonalną, którą rozwijają wszelkie sztuki sceniczne. W siedzibie Przystani będzie można zobaczyć aż 2 monodramy, oczywiście w wykonaniu żeńskim – Nadia Przygońska i Martyna Kowalec. Posłuchacie też kobiecych historii – jak zrobić miejsce dla szczęścia w życiu, o czym opowie Izabela Cytrowska i Monika Gruszczyńska- Smak. A po wysłuchaniu tych opowieści zasiądziemy w kręgu kobiet, aby wymienić się swoimi doświadczeniami i w duchu siostrzanej uważności i kobiecej empatii usłyszeć same siebie.

Wszystko to w miłej atmosferze i przy dobrej muzyce. Przyjdźcie, napijcie się kawy, zrelaksujcie i posłuchajcie opowieści ciekawych kobiet!
Proponujemy Wam także chwile wytchnienia z muzyką w tle i koncerty Kacpra Grzelaka z zespołem w sali MDK oraz Moniki Janiszewskiej w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej (88 marca), zapraszamy!

Wszystkie panie zachęcamy także do skorzystania z oferty Krytej Pływalni. Wejście na basen w weekend 5-6 marca kosztuje jedyne 5 zł!

W tym wyjątkowo trudnym czasie nie zapominamy także o ukraińskich kobietach. Zachęcamy do przyniesienia środków higieny osobistej i wsparcia w ten sposób potrzebujących kobiet.

Świętujecie razem z nami Dzień Kobiet!

Październik 2022