English German Polish


Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych

Odpady odbierane we wtorki z ulic:

Al. Jana Pawła II, Bacewicz, Braci Marszlów, Braci Pietrzaków, Chopina, Cicha, Czysta, Florczaka, Folwarczna, Gorzelniana, Grechuty, Kaczmarskiego, Kruszyńskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Lutosławskiego, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Mehoffera, Moniuszki, Morelowa, Nowowiejskiego, Ogińskiego, Oś. Uniejowskie, Orzechowa, Paderewskiego, Piękna, Piwna, Poduchowne, Pl. Glicensteina, Pl. Kilińskiego, Północna, Pszeniczna, Radosna, Różyckiego, Serockiego, Sezamowa, Składkowskiej, Słoneczna, Sosnkowskiego, Szafirowa, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wiśniowa, Wschodnia, Zdrojki Lewe, Zdrojki Prawe, Zdrojowa, Żeleńskiego, Żeligowskiego

Harmonogram2017-wtorek

Odpady odbierane w środy z ulic:

3 Maja, Armii Krajowej, Broniewskiego, Browarna, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dobrska, Dobrska Szosa, Gwarna, Kaliska, Kączkowskiego, Kolska, Konopnickiej, Kościuszki, ks. Jędrzejewskiego, Łagodna, Łączna, Mickiewicza, Miła, Miłosna, Miodowa, Mościckiego, Muchlińska, Nastrojowa, Ogrodowa, Perłowa, Pl. Wojska Polskiego, Pl. Sienkiewicza, Pl. Zacisze, Południowa, Promienna, Przyjemna, Powstańców Wlkp., Raczkiewicza, Rajska, Rubinowa, Sielska, Słowackiego, Smorawińskiego, Sportowa, Spokojna, Stawickiego, Stylowa, Szeroka, Szkolna, Św. Barbary, Urocza, Wąska, Wesoła, Witosa, Wojciechowskiego, Wyszyńskiego, Zabawna, Zgodna, Zielona, Żeromskiego


Harmonogram2017-środa

Odpady obierane w czwartki z ulic:

Akacjowa, Andersa, Asnyka, Brzozowa, Chrobrego, Cieplaka, Cisowa, Czarneckiego, Dębowa, Dworcowa, Działkowa, E. Plater, Górnicza, Graniczna, Grunwaldzka, Hubala, Iglasta, Jagiełły, Jodłowa, Jałowcowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kmicica, Kolejowa, Kolska Szosa, Komunalna, Konińska, Kopernika, Korytkowska, Królowej Jadwigi, Krótka, Łokietka, Marii Skłodowskiej Curie, Mieszka I, Milewskiego, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Ordona, Pl. Zawiszy Czarnego, Podchorążych, Polna, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Pułaskiego, Racławicka, Sikorskiego, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Torowa, Traugutta, Tuwima, Wołodyjowskiego, Zapałczana


Harmonogram2017-czwartek

Odpady odbierane w piątki z ulic:

Brandta, Chełmońskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Jaśminowa, Kochanowskiego, Kossaka, Końcowa, Kutrzeby, Leśna, Łukasiewicza, Maczka, Malczewskiego, Narutowicza, Niepodległości, Nowa, Oś. Miranda, Piłsudskiego, Podkowińskiego, Prusa, Reymonta, Różana, Sosabowskiego, Starzyńskiego, Staszica, Sucharskiego, Tamka, Uniejowska


Harmonogram2017-piątek

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne


Odpady odbierane we wtorki z ulic:

Al. Jana Pawła II, Bacewicz, Braci Marszlów, Braci Pietrzaków, Chopina, Cicha, Czysta, Florczaka, Folwarczna, Gorzelniana, Grechuty, Kaczmarskiego, Kruszyńskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Lutosławskiego, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Mehoffera, Moniuszki, Morelowa, Nowowiejskiego, Ogińskiego, Oś. Uniejowskie, Orzechowa, Paderewskiego, Piękna, Piwna, Poduchowne, Pl. Glicensteina, Pl. Kilińskiego, Północna, Radosna, Różyckiego, Serockiego, Składkowskiej, Słoneczna, Sosnkowskiego, Szafirowa, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wiśniowa, Wschodnia, Zdrojki Lewe, Zdrojki Prawe, Zdrojowa, Żeleńskiego, Żeligowskiego


Harmonogram2017-wtorek niezamieszkałe

Odpady odbierane w środy z ulic:

3 Maja, Armii Krajowej, Broniewskiego, Browarna, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dobrska, Dobrska Szosa, Gwarna, Kaliska, Kączkowskiego, Kolska, Konopnickiej, Kościuszki, ks. Jędrzejewskiego, Łagodna, Łączna, Mickiewicza, Miła, Miłosna, Miodowa, Mościckiego, Muchlińska, Nastrojowa, Ogrodowa, Perłowa, Pl. Wojska Polskiego, Pl. Sienkiewicza, Pl. Zacisze, Południowa, Promienna, Przyjemna, Powstańców Wlkp., Raczkiewicza, Rajska, Rubinowa, Sielska, Smorawińskiego, Sportowa, Spokojna, Stawickiego, Stylowa, Szeroka, Szkolna, Św. Barbary, Urocza, Wesoła, Witosa, Wyszyńskiego, Zabawna, Zgodna, Zielona, Żeromskiego


Harmonogram2017-środa niezamieszkałe

Odpady obierane w czwartki z ulic:

Akacjowa, Andersa, Asnyka, Brzozowa, Chrobrego, Cieplaka, Cisowa, Czarneckiego, Daszyńskiego, Dębowa, Dworcowa, Działkowa, E. Plater, Górnicza, Graniczna, Hubala, Grunwaldzka, Iglasta, Jagiełły, Jodłowa, Jałowcowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kmicica, Kolejowa, Kolska Szosa, Komunalna, Konińska, Kopernika, Korytkowska, Królowej Jadwigi, Krótka, Leg. Polskich, Łokietka, Marii Skłodowskiej Curie, Mieszka I, Milewskiego, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Ordona, Pl. Zawiszy Czarnego, Podchorążych, Polna, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Pułaskiego, Racławicka, Sikorskiego, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Torowa, Traugutta, Tuwima, Wołodyjowskiego, Zapałczana


Harmonogram2017-czwartek niezamieszkałe

Odpady odbierane w piątki z ulic:

650-lecia, Al. NSZZ Solidarność, Chełmońskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Jaśminowa, Jedwabnicza, Kochanowskiego, Kościuszki, Kutrzeby, Kossaka, Końcowa, Leśna, Łukasiewicza, Maczka, Malczewskiego, Matejki, Narutowicza, Niepodległości, Nowa, Oś. Miranda, Oś. Wyzwolenia, Parkowa, Piłsudskiego, Podkowińskiego, POW, Prusa, Reymonta, Różana, Sosabowskiego, Składkowskiego, Spółdzielców, Starzyńskiego, Staszica, Sucharskiego, Św. Floriana, Tamka, Uniejowska



Harmonogram2017-piątek niezamieszkałe

Kalendarz Wydarzeń

sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Na skróty

Znajdź nas!

0 final-mistrzostw-wielkopolski-kadetow-w-

Kontakt:

Adres Urzędu Miejskiego w Turku:
ul. Kaliska 59, 62-700 Turek
tel. 63 289 61 00, sekretariat 63 289 61 01, fax: 63 289 61 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Obsługa inwestora
tel. 63 222 38 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.