nestle porusza polske

Miasto Turek zgłosiło się do konkursu „Nestle porusza Polskę”. Firma – producent żywności – za okazji swoich 150-urodzin chce wybudować 16 siłowni na świeżym powietrzu.

W ramach konkursu w marcu tego roku gminy zgłaszały lokalizacje, w których chciałyby wybudować siłownię na świeżym powietrzu. Nasze miasto zgłosiło trzy lokalizacje: w parku im. Konstytucji 3 Maja, na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej oraz w parku miejskim im. Żerminy Składkowskiej. Wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie powstaną takie siłownie. W całym kraju zgłoszonych zostało 710 lokalizacji.

Jak głosować?

Głosowanie trwa do 6 lipca. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosować można na stronie www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać województwo, miasto lub kod pocztowy, po czym oddać głos na tę lokalizację. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym.
Głosujemy na stronie: https://www.nestleporusza.pl/

Dlaczego warto głosować?
Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się dziewięć urządzeń, takich jak:
-surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,
-orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,
-wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców,
-poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha,
-rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.
Na każdym urządzeniu umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

głosowanie nestle

nestle porusza polske